بلاگ

معرفی بهترین مارک فیلتر هوا میتسوبیشی

معرفی بهترین مارک فیلتر هوا میتسوبیشی

فیلتر هوا یکی از تجهیزات لازم و مهم در خودروهای میتسوبیشی است. با وجود هواکش، هوا بیشتر به موتور می‌رسد و سبب احتراق بهتر می‌شود، که در این صورت کار کمتر و قدرت بالاتری را برای موتور به همراه دارد. فیلتر هوا به علت داشتن خاصیت جذب ذرات موجود در هوا، مانع ورود گرد و غبار و ذرات آلوده موجود در هوا به داخل موتور خودرو می‌شود. برای سوخت صحیح خودرو، باید ازفیلتر هوا استفاده کنیم. با تمیز بودن فیلتر هوا، روغن نیز تمیز می‌ماند. اگر فیلتر هوا کثیف باشد موتور خودرو تحت فشار قرار می‌گیرد و توسط ذرات مضر آسیب می‌بیند.

همانطور که می‌دانید نقش هوا در عملکرد خودروهای احتراق داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع بدون وجود هوای کافی فرآیند احتراق به خوبی انجام نمی‌شود و راندمان خودرو نیز کاهش می‌یابد.

فیلتر هوا چیست و کجای خودرو قرار دارد؟

این فیلتر همانطور که از اسمش پیداست فیلتری برای پاک کردن هوای ورودی به موتور است و یک قطعه از لوازم یدکی میتسوبیشی است. فیلتر هوا از کاغذ مخصوص با سوراخ‌های بسیار ریز به صورت آکاردئونی ساخته شده است تا توانایی مکش قدرتمند موتور را داشته باشد. این فیلتر انواع مختلفی دارد و بهترین نوع آن آکاردئونی است که اکثر شرکت‌های فیلترسازی، این نوع فیلتر را می‌سازند و برای استفاده عموم به بازار عرضه می‌کنند.

بهترین مارک فیلتر هوا میتسوبیشی

مشاهده و خرید انواع لوازم یدکی خودرو میتسوبیشی میراژ: لوازم یدکی میراژ


مضرات نداشتن فیلتر هوا

 1. گرد و خاک وارد شده به موتور، باعث می‌شود تا مثل رسوب عمل کرده و پیستون را کثیف کند. همین امر باعث ایحاد خام‌سوزی در موتور می‌شود.
 2. باعث خراب شدن سوپاپ‌ها و کثیفی شدید روغن می‌شود.
 3. انژکتور خودرو کثیف شده و انتقال سوخت خودرو به سیلندر موتور با مشکل مواجه می‌شود.

فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر هیبرید

فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر هیبرید اصل ساخت سال‌های 2017 و 2018 توسط کشور ژاپن ساخته شده است. این فیلتر هوا فقط با خودروهای میتسوبیشی سازگار است. این کد فیلتر برای هیچ یک از خودروهای ساخت چین و مونتاژ داخل قابل استفاده نیست. اما سوال اصلی که پیش می‌آید این است که چگونه متوجه بشویم. که آیا این فیلتر به خودرو مورد نظر سازگار است یا خیر. برای این کار باید از طریق صفحه خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس تمامی فیلترهای مورد نیاز خودروی میتسوبیشی شما نمایش داده می‌شود.

اصل بودن فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر هیبرید 2017 و 2018 با ضمانت فروشگاه اینترنتی گوهربخش پس از انجام آزمایشات مختلف تایید شده است.

فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر 2007 تا 2012

فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر مدل‌های 2007 و 2008 و 2009 و 2010 و 2011 و 2012 اصلی ساخت کشور ژاپن است. این فیلتر هوا تنها با خودرو میتسوبیشی سازگار است. این کد فیلتر برای هیچ یک از خودرو های ساخت چین و مونتاژ داخل قابل استفاده نیست. اما سوال اصلی که پیش می‌آید این است که چگونه متوجه شویم که این فیلتر به خودرو مورد نظر سازگار است یا نه. برای این منظور باید از طریق صفحه خودرو یا انتخاب خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس تمامی فیلترهای مورد نیاز خودروی شما نمایش داده می‌شود.

اصل بودن فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر 2007 و 2008 و 2009 و 2010 و 2011 و 2012 با ضمانت فروشگاه اینترنتی گوهربخش پس از انجام آزمایشات مختلف تایید شده است.

فیلتر هوا میتسوبیشی

مشاهده و خرید انواع لوازم یدکی خودرو میتسوبیشی اوتلندر: لوازم یدکی اوتلندر


فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر 2013 تا 2018

فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر 2013 و 2014 و 2015 و 2016 و 2017 و 2018 اصل ساخت کشور ژاپن هستند. این فیلتر هوا تنها با خودروهای میتسوبیشی سازگار است و این کد فیلتر برای هیچ یک از خودروهای ساخت چین و مونتاژ داخل قابل استفاده نیست. اما سوال اصلی این است که چگونه متوجه بشویم که آیا این فیلتر به خودرو مورد نظر سازگار است یا خیر؟ برای این منظور باید از طریق صفحه خودرو یا انتخاب خودرو خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس تمامی روغن موتورها و فیلترهای مورد نیاز خودروی شما نمایش داده می‌شود.

اصل بودن فیلتر هوا میتسوبیشی اوتلندر 2013 و 2014 و 2015 و 2016 و 2017 و 2018 با ضمانت فروشگاه اینترنتی گوهربخش پس از انجام آزمایشات مختلف تایید شده است.

فیلتر هوا میتسوبیشی میراژ

فیلتر هوا میتسوبیشی میراژ اصل ساخت کشور ژاپن است. این فیلتر هوا فقط با انواع خودرو میتسوبیشی سازگار است. این کد فیلتر برای هیچ کدام دیگر از خودروهای ساخت چین و مونتاژ داخل قابل استفاده نیست. اما سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه متوجه شویم که آیا این فیلتر به خودرو مورد نظر سازگار است یا نه. برای این منظور باید از طریق صفحه خودرو یا انتخاب خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس تمامی فیلترهای مورد نیاز خودرویتان نمایش داده می‌شود.

اصل بودن فیلتر هوا میتسوبیشی میراژ با ضمانت فروشگاه اینترنتی گوهربخش پس از انجام آزمایشات مختلف تایید شده است.

فیلتر هوا میتسوبیشی لنسر

فیلتر هوا میتسوبیشی لنسر 1600 و 1800 اصل ساخت کشور ژاپن است. این فیلتر هوا تنها با خودروهای میتسوبیشی سازگار است. این کد فیلتر برای هیچ کدام از خودروهای دیگر ساخت چین و مونتاژ داخل قابل استفاده نیست. اما سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه متوجه بشویم که آیا این فیلتر به خودرو مورد نظر سازگار است یا خیر؟ برای این منظور باید از طریق صفحه خودرو یا انتخاب خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس تمامی فیلترهای مورد نیاز خودروی شما نمایش داده می‌شود.

اصل بودن فیلتر هوا میتسوبیشی لنسر 1600 و 1800 با ضمانت فروشگاه اینترنتی گوهربخش پس از انجام آزمایشات مختلف تایید شده است.

بهترین مارک فیلتر هوا

مشاهده و خرید انواع لوازم یدکی خودرو میتسوبیشی پاجرو: لوازم یدکی لنسر


فیلتر هوا میتسوبیشی ASX

فیلتر هوا میتسوبیشی ASX اصلی ساخت کشور ژاپن است. این فیلتر هوا فغط با خودرو میتسوبیشی سازگار است. این کد فیلتر برای هیچ یک از خودروهای ساخت چین و مونتاژ داخل قابل استفاده نیست. اما سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه متوجه شویم که این فیلتر به خودرو مورد نظر ما سازگار است یا خیر؟ به همین دلیل باید از طریق صفحه خودرو یا انتخاب خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس فیلتر هوای مورد نیاز خودروی شما نمایش داده می‌شود.

اصل بودن فیلتر هوا میتسوبیشی ASX با ضمانت فروشگاه اینترنتی گوهربخش پس از انجام آزمایشات مختلف تایید شده است. برای اطلاع از قمیت و تهیه این محصول از لینک روبرو استفاده کنید: خرید و فیمت فیلتر هوا آ اس ایکس

اهمیت خرید فیلتر هوا میتسوبیشی اصل

مشکلات فیلتر هوا میتسوبیشی غیر اصل عبارتند از:

 • باعث مسدود شدن کانال ورودی هوا موتور می‌شود.
 • سبب ایجاد مشکل در شتاب گیری و تنفس خودرو می‎‌شود.
 • باعث جمع شدن ذرات در موتور خودرو می‌شود.
 • امکان جمع شدن فیلتر هوا وجود دارد.
 • ممکن است با خودرو سازگار نباشد.
 • باعث تصفیه نشدن هوا ورودی به موتور می‌شود که خود سبب آسیب‌های جدی به موتور می‌شود.

هر یک از موارد ذکر شده سبب آسیب به موتور خودرو و همچنین سیستم هوا خودرو می‌شود که در نتیجه هزینه بسیار سنگین به صاحبان خودرو وارد می‌کند. فروشگاه اینترنتی گوهربخش فیلتر هوا میتسوبیشی رابه صورت آنلاین فروخته و به سراسر ایران ارسال می‌کند.

فیلتر هوا خودرو میتسوبیشی

مشاهده و خرید سایر لوازم یدکی خودروهای میتسوبیشی: لوازم یدکی پاجرو | لوازم یدکی ASX


بهترین زمان برای تعویض فیلتر هوا میتسوبیشی

در حالت کلی فیلترهای هوا میتسوبیشی باید قبل از بروز هرگونه خسارت تعویض شوند. با این حال، برای حفظ بالاترین عملکرد و داشتن بالاترین بازدهی ممکن خودرو، پیشنهاد می‌کنیم فیلترهای هوای خودرو میتسوبیشی خود را حداقل هر 19000 تا 24000 کیلومتر (12000 تا 15000 مایل) تعویض کنید. اگر خودرو شما در شرایط گرد و غبار است، این مدت زمان باید کمتر باشد. شما می‌توانید قطعات مورد نیاز خودروی خود را با اطمینان کامل از اصل بودن از فروشگاه آنلاین گوهربخش تهیه و نصب نمایید.

منبع این مقاله: فروشگاه اینترنی شهر روغن 


جدیدترین مقالات:

بررسی تخصصی روغن موتور مناسب برای خودروهای میتسوبیشی

معرفی انواع تیپ‌ های میتسوبیشی لنسر

2 دیدگاه در “معرفی بهترین مارک فیلتر هوا میتسوبیشی

 1. علی قلی زاده گفت:

  روزتون بخیر. من میتسوبیشی لنسر دارم، توی بازار فیلتر هواش پیدا نمیشه. اگه فیلتر هوا نداشته باشه ماشینم مشکلی پیش میاد؟

  1. manager.kh گفت:

   سلامو اگه تعویض نکنید گرد و خاک وارد شده به موتور، باعث می‌شود تا مثل رسوب عمل کرده و پیستون را کثیف کند. همین امر باعث ایجاد خام‌سوزی در موتور می‌شود، همچنین باعث خراب شدن سوپاپ‌ها و کثیفی شدید روغن می‌شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.